Wynajem LASER LIGHTSHEER ET

Najlepsze i najbezpieczniejsze lasery do depilacji.

Laseron oferuje na wynajem lasera LightSheer ET oraz laser LightSheer Duet, najlepsze urządzenia do depilacji zbędnego owłosienia. Naszą firmę wyróżnia wieloletnie doświadczenie w wynajmie lasera LightSheer. Nasi klienci to ponad 100 salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej na terenie całej Polski.

Zadzwoń po więcej informacji

Treść akordeonu

KORZYŚCI – WYNAJEM LASER LIGHTSHEER ET
Zabiegi laserowego usuwania niepożądanego owłosienia charakteryzują się o wiele większą skutecznością od dotychczasowych metod depilacji. Pozwalają komfortowo i starannie, a przy tym całkowicie bezpiecznie przeprowadzić depilację.

Wadą innych dostępnych metod depilacji: mechanicznej (wyrywanie, woskowanie, golenie) i chemicznej (specjalne kremy) jest krótki czas działania.
Laser LightSheer ET usuwa niechciane owłosienie bezinwazyjnie, skutecznie, nie uszkadzając skóry. Pojedynczy zabieg trwa od kilku do kilkudziesięciu minut w zależności od powierzchni skóry poddanej zabiegowi. Urządzenie jest wyposażone w kontaktową głowicę ET(9mmx9mm), z chłodzącą końcówką szafirową, służą do precyzyjnej i komfortowej depilacji wszystkich obszarów ciała.

ZASTOSOWANIE – WYNAJEM LASER LIGHTSHEER ET
W obecnych czasach na rynkach światowych jest mnóstwo sprzętu do usuwania
niechcianego owłosienia. Niestety większość z nich jest tanim, nieskutecznym substytutem markowego systemu jakim jest LightSheer.

BEZPIECZEŃSTWO STOSOWANIA – WYNAJEM LASER LIGHTSHEER ET
Lasery diodowe LightSheer są najnowszej generacji urządzeniami posiadającymi Certyfikat Bezpieczeństwa i Jakości wydawany przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków honorowany na całym świecie. Posiada również unijne świadectwo bezpieczeństwa CE.

Laser LightSheer ET wyróżnia się najwyższą skutecznością działania przy zapewnieniu najwyższego komfortu i bezpieczeństwa zabiegu.
Dzięki opatentowanym rozwiązaniom (Technologia ChillTip™), zabiegi wykonywane tym systemem są najskuteczniejsze, najszybsze i charakteryzują się najwyższym stopniem bezpieczeństwa. 

WŁAŚCIWOŚCI – WYNAJEM LASER LIGHTSHEER ET
Mechanizm działania światła laserowego w zabiegu usuwania włosów sprowadza się do miejscowego, precyzyjnego podgrzania i zniszczenia elementów cebulki włosowej zabarwionych melaniną. Dzieje się to bez szkodliwego oddziaływania na pozostałe komórki skóry. Laser wytwarza trwający ułamek sekundy impuls, który wystarcza do odparowania pigmentu, powodując wstrzymanie funkcji życiowych kilku cebulek jednocześnie eliminując na stałe lub znacznie ograniczając odrost włosów. Długość fali emitowanej przez laser wynosi 800nm i przenika do 2mm w głąb skóry. Działa więc tylko powierzchniowo, nie wpływając na funkcje organizmu.

ZABIEGI – WYNAJEM LASER LIGHTSHEER ET

Wykonanie pierwszego zabiegu poprzedzone jest obowiązkową konsultacją. Podczas niej określa się stan skóry według sześciostopniowej skali Fitzpatricka (karnacja, szybkość opalania się, reakcja na promieniowanie słoneczne) oraz typ włosów (kolor, grubość włosów).

Przed zabiegiem skóra powinna być ogolona, umyta i niczym nie nasmarowana. Zarówno klienci jak i osoby wykonujące zabieg są obowiązkowo zabezpieczeni przed światłem lasera za pomocą specjalnych filtrujących okularów ochronnych. Zabieg musi być wykonywany kilkukrotnie w określonym czasie, ponieważ energia świetlna działa tylko na cebulki włosów rosnących, będących w fazie tzw. anagenu. Światło nie oddziałuje na cebulki włosów w stanie spoczynku – będące w fazie telogen. Zazwyczaj dla trwałego usunięcia owłosienia konieczne jest wykonanie serii 4-6 zabiegów w odstępach 4-8 tygodniowych.  

PRZECIWWSKAZANIA – WYNAJEM LASER LIGHTSHEER DUET
Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest m.in. opalenizna (słońce, solarium, samoopalacz), ciąża, przyjmowanie niektórych leków hormonalnych i ziołowych, kremy z retinolem, kwasami owocowymi, bielactwo, łuszczyca. Każda skóra w sposób indywidualny reaguje na przeprowadzany zabieg. Po zabiegu może wystąpić rumień lub obrzęk około mieszkowy. Zarówno zaczerwienienie czy też rzadko występujące niewielkie przebarwienia ustępują po kilku dniach i są normalnym następstwem zabiegu.