Wynajem IPL fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie i usuwanie przebarwień w jednym

Dla klientów salonów kosmetycznych pragnącym, aby ich skóra była gładka, bardziej elastyczna, bez oznak starzenia się, proponujemy kurację fotoodmładzania przy użyciu technologii IPL.

Zadzwoń po więcej informacji

Treść akordeonu

Obserwowany po serii zabiegów efekt jest porównywalny do efektów zabiegów medycyny estetycznej. Po wykonaniu serii zabiegów fotoodmładzania skóra staje się młodsza tak jakby wskazówki zegara zostały cofnięte o kilka lat. Już po drugim zabiegu widać pozytywne efekty. Oddziaływanie światła laserowego na skórę usuwa oznaki starzenia się skóry. Leczy rozszerzone naczynka krwionośne i objawy trądziku różowatego oraz zmiany pigmentacyjne na skórze. Każdy może się poddać kuracji odmładzającej w dowolnej chwili, bez przerywania codziennych zajęć. Zabiegi fotoodmładzania skóry poprawiają wygląd nie powodując przerwy w pracy zawodowej i wyłączenia z normalnego trybu życia. Następnego dnia po zabiegu można wykonywać codzienne czynności bez widocznych skutków gojenia.

Fotoodmładzanie IPL to unikalna, nowa i najszybciej obecnie rozwijająca się procedura estetyczna do wizualnej poprawy uszkodzeń skóry spowodowanych fotostarzeniem. Energia świetlna o określonym zakresie długości fali i odpowiednio dużej gęstości energii jet absorbowana przez wybrane chromofory zawarte w tkankach (np. melanina, hemoglobina) i zamieniana na energię cieplną. 

  • uszkodzenia posłoneczne,
  • zmiany pigmentowe: przebarwienia, piegi, plamy posłoneczne i starcze,
  • rozszerzone pory skórne i łojotok,
  • rumień na policzkach i na twarzy,
  • zmiany naczyniowe,
  • drobne zmarszczki,
  • spadek sprężystości skóry,
  • szorstkość skóry,
  • objawy trądziku różowatego

IPL ma dwojaką funkcję. Przez odpowiedni dobór filtra usuwa się zmiany naczyniowe (rumień, wypieki, poszerzone naczynka, trądzik różowaty itp.) oraz zaburzenia pigmentacji skóry. Jednocześnie następuje pobudzenie naturalnego procesu regeneracji i odbudowy kolagenu skóry, dając efekt wygładzenia drobnych zmarszczek. Zabieg nie powoduje skutków ubocznych i nie wymaga rezygnacji z normalnego trybu życia. W trakcie zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry i jej widocznych uszkodzeń. IPL może być wykonany na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach.

EFEKTY (przed i po)